Biz Kimiz?

Biz Kimiz?

Biz Kimiz?

Cicasoft, genç ve tecrübeli bir ekip tarafından kurulan, yenilikçi yazılım çözümleri, web hizmetleri ve dijital hizmetler sunan, bilişim alanındaki yeni teknolojileri bir çatı altında toplayıp kurduğu altyapı ile geliştiren, değişen kullanıcı ihtiyaçlarına özgün çözümler sunan, başarı odaklı hizmet veren sizi dinleyen ve fikirlerinize önem veren bir yazılım firmasıdır.
Güvenilirlik ve dürüstlük, müşterilerimiz ile ilişki kurarken, bizim için anahtar parametrelerdir. Müşterilerimizin en güvenilir, değerli ve yenilikçi yazılım geliştirme ortağı olabilmek için sürekli gelişime zaman ayırıyoruz ve yatırım yapıyoruz. Satış sonrası hizmetlerimiz ile her zaman ve her yerde müşterilerimize çözümler sunmaya devam ediyoruz. 15 yılı aşan dijital dünya deneyimi olan kurucumuz ve alanında uzman takım arkadaşlarımız ile gelişime açık olarak çalışıyoruz ve 360 derece bakış açısı prensibini benimsiyoruz.
Sunduğumuz geniş hizmet ve çözümlerimizle müşterilerimize hızlı ve gerçekçi bilgi akışı sunup önemli ve ihtiyaç duyulan bilgileri en verimli şekilde sunuyoruz. Teknolojiyi yakından takip ediyor, analiz ediyor ve gerekli görülmesi halinde çözümlerimize dâhil ediyoruz Müşterilerimiz için geliştirdiğimiz sistemlerle firmaların asıl işlerine odaklanıp yoğunlaşmalarına, değişen dinamiklere uyum sağlamalarına, bu sayede rekabette öne çıkmalarına yardımcı oluyor birlikte büyümeyi hedefliyoruz.


Vizyon ve Misyon
Müşterilerin ihtiyaçlarına etkili bir şekilde karşılık vererek farklı beklentilerine farklı çözümler üretmek,
Yenilikçi, dürüst, güvenilir, memnuniyete önem veren yazılım ve dijital dönüşüm alanında mutlu ettiği müşterilerle Türkiye’nin saygın ve lider bir firması olmak,
Müşterilerimizin kurumsal gelişimi ve sürdürebilirliğinin sağlanmasında tercih edilen bir şirket olarak değer yaratmak,
Müşterinin iş yükünü azaltarak insan hayatını kolaylaştırmak ve müşterinin ilk tercih ettiği bir firma olmak,
Sektörde öncü, hizmetinde örnek ve edindiği başarıyı kalıcı kılmak.
----
Doğru, güvenilir ve etik değerlere uygun, çözüm odaklı hizmet vererek uluslararası standartlarda markalaşmak,
Teknoloji alanındaki gelişmelerle sürekli yenilenerek, her gün daha çok insanın hayatına dokunmak ve yaşam standartlarını arttırmak,
Global düzeyde hizmet veren rakipleri ile eşdeğer çözümler üreterek rekabette öne çıkmak,
Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için kaliteli hizmet sunmak,
Her zaman en iyiyi hedefleyerek sektöründe öncü olmak,
Değişime öncülük edip yurt içinde ve yurt dışında tercih edilen uluslararası bir yazılım şirketi olmaktır.

 

 

Whatsapp ile görüş